KONST / Litografier / Färglitografi 11709113
nr 1170 9113
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 62/290, motivet: 30x45
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:58:37
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
19 mar
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist